16.875.657 kentekens30.937 RDW-erkende bedrijven4.690 terugroepacties
Nederlands
AfrikaansAzərbaycancaBahasa IndonesiaBahasa MelayuCatalàČeštinaDanskDeutschEestiEnglishEspañolFilipinoFrançaisGaeilgeHrvatskiÍslenskaItalianoKiswahiliLatviešuLietuviųMagyarMaltiNederlandsNorskOʻzbekchaPolskiPortuguês (Brasil)Português (Portugal)RomânăShqipSlovenčinaSlovenščinaSrpskiSuomiSvenskaTiếng ViệtTürkçeΕλληνικάБеларускаяБългарскиКыргызчаҚазақшаМакедонскиМонголРусскийУкраїнськаქართულიՀայերենעבריתاردوالعربيةفارسیनेपालीहिन्दीবাংলাதமிழ்සිංහලไทยລາວမြန်မာខ្មែរ한국어日本語简体中文繁體中文
Kenteken checken

Halle

70 autobedrijven uit 10 branches: 0,4 % van alle vermeldingen in Vlaams Gewest.

19Garages en werkplaatsen
18Autodealers en -handelaren
9Tankstations
6Motoren: dealers en werkplaatsen

Op de kaart

Elke stip is een bedrijf; rijscholen zijn gemarkeerd.

Garages en werkplaatsen 19

A'carsWARANDE 901500
Atlanta MotorsBergensesteenweg, 4471500
Brussels Auto Group Don Bosco Halle - AudiJean Laroystraat 1621500
Carrosserie Vanhaecke ZnNIJVELSESTEENWEG 4371500
Carrosserie VercruysseZinkstraat 81500
Denuit Marc MarcelWERENBERG 151500
Depannage Auto-snel-wegNINOOFSESTEENWEG 1241500
Dml Motors1502
Erkende CarrosserieAUGUSTE DEMAEGHTLAAN 1721500
Fleet Service Center "fsc Halle"BERGENSESTEENWEG 1601500
FurnariNIJVELSESTEENWEG 4181500
Garage AmeysNINOOFSESTEENWEG 5671500

Alle 19: garages en werkplaatsen in Halle

Autodealers en -handelaren 18

Auto BeutelsRODENEMPLEIN 701500
Cardoen Halle · Cardoen BelgiëBrusselsesteenweg 4821500
D'ieteren Mobility Center Halle - AudiJEAN LAROYSTRAAT 1621500
Falcons MotorsZinkstraat 14, 1500 Halle, Belgium0000
Garage Detournay BVBABergensesteenweg 5241502
Garage Vandergucht HalleAuguste Demaeghtlaan 1721500
GodefroyBergensesteenweg 4131500
I-carwebZUIDERSTRAAT 11502
ImexsoZuiderstraat 11502
LemcarsBERGENSESTEENWEG 5781502
New Tadema thermenNinoofsesteenweg 6611500
Riva MotorsBergensesteenweg 4451500

Alle 18: autodealers en -handelaren in Halle

Tankstations 9

BNG HALLEEdingensesteenweg 1961500
DATS 24Zinkstraat 11500
DATS 24Bergensesteenweg 5051500
DATS 24Bilkensveld 21500
Esso Express Halle-Essenbeek · EssoNIJVELSESTEENWEG 6151500
HALLE MAES · Maes615 NIJVELSESTEENWEG1500
LUKOIL Café Buizingen · LUKOILAlsembergsesteenweg 191501
Lukoil Halle · Lukoil BelgiumAuguste Demaeghtlaan 1951500
TotalEnergiesBergensesteenweg 4411500

Alle 9: tankstations in Halle

Motoren: dealers en werkplaatsen 6

Ava ScootersNINOOFSESTEENWEG 2211500
Bike OneNIJVELSESTEENWEG 3491500
Revolution MotorsKASTEELBRAKELSESTEENWEG 2431502
Thetrigi Motors BvbaSINT-ROCHUSSTRAAT 941500
United Scooters HallePastoor Bernaertsstraat 111500
United Scooters HalleNijvelsesteenweg 3371500

Alle 6: motoren: dealers en werkplaatsen in Halle

Autowasstraten 5

Auto Spa HalleBERGENSESTEENWEG 4431500
Daytona Cars & TrucksHEIDEVELD 21501
IMO Car Wash · IMO - ARC Car Wash & Valeting Services - Transit Way, PlymouthAug. Demaeghtlaan1500
JD CarCareKeerstraat 381500
Self Carwash DodaneAlsembergsesteenweg 171501

Alle 5: autowasstraten in Halle

Schadeherstel 4

Carrosserie MLKMeiboom 111500
Carrosserie VercruysseZinkstraat 81500
Garage Vandergucht HalleAuguste Demaeghtlaan 1721500
V & V Carrosserie · Axial Belgium - CarrosserieBergensesteenweg 502B1500

Alle 4: schadeherstel in Halle

Bandenspecialisten 3

Autobanden VdfBergensesteenweg 7551502
B.P.L. Banden Pneus LouiesBrusselsesteenweg 3701500
Banden Deproost BvbaZINKSTRAAT 61500

Alle 3: bandenspecialisten in Halle

Rijscholen 3

EAGLE Speed AcademyHalle, Basiliekstraat 1431500
Lefever RijschoolBrusselsesteenweg 3121500
VAB-Rijschool HalleNinoofsesteenweg 391500

Alle 3: rijscholen in Halle

Autoverhuur 2

Auto-rent.belgiumZUIDERSTRAAT 11502
Dockx Pick-up Point HalleBRUSSELSESTEENWEG 1901500

Autoruiten 1

Nh AutoglassBRUSSELSESTEENWEG 4841500

Aandeel

BrancheHalleVlaams Gewest%België
Garages en werkplaatsen195.1480,48.402
Autodealers en -handelaren183.9110,56.146
Tankstations93.0040,35.323
Motoren: dealers en werkplaatsen66500,91.027
Autowasstraten51.5430,32.215
Schadeherstel44161,0791
Bandenspecialisten36140,51.216
Rijscholen32861,0490
Autoverhuur25780,3872
Autoruiten1901,1157

% = Halle / Vlaams Gewest

Plaatsen in de buurt

PlaatsProvincieBedrijvenkm
HalleWaals Gewest30,7
BuizingenVlaams Gewest43,1
BeerselWaals Gewest34,3
BeerselVlaams Gewest494,4
TubizeWaals Gewest514,4
DworpWaals Gewest54,9
PepingenVlaams Gewest36,1
Braine-le-ChâteauWaals Gewest397,1

Overture Maps Places (versie 2026-10-21.0) · CDLA Permissive 2.0 / Apache 2.0 / CC0