16.875.657 kentekens30.937 RDW-erkende bedrijven4.690 terugroepacties
Nederlands
AfrikaansAzərbaycancaBahasa IndonesiaBahasa MelayuCatalàČeštinaDanskDeutschEestiEnglishEspañolFilipinoFrançaisGaeilgeHrvatskiÍslenskaItalianoKiswahiliLatviešuLietuviųMagyarMaltiNederlandsNorskOʻzbekchaPolskiPortuguês (Brasil)Português (Portugal)RomânăShqipSlovenčinaSlovenščinaSrpskiSuomiSvenskaTiếng ViệtTürkçeΕλληνικάБеларускаяБългарскиКыргызчаҚазақшаМакедонскиМонголРусскийУкраїнськаქართულიՀայերենעבריתاردوالعربيةفارسیनेपालीहिन्दीবাংলাதமிழ்සිංහලไทยລາວမြန်မာខ្មែរ한국어日本語简体中文繁體中文
Kenteken checken

Machelen

51 autobedrijven uit 10 branches: 0,3 % van alle vermeldingen in Vlaams Gewest.

13Autodealers en -handelaren
11Garages en werkplaatsen
9Autoverhuur
7Autowasstraten

Op de kaart

Elke stip is een bedrijf; rijscholen zijn gemarkeerd.

Autodealers en -handelaren 13

Agida Autos InternationalTRAWOOLLAAN 71830
Alpha MotorsRITTWEGERLAAN 321830
Athlon Car LeasePeutiesesteenweg 1151830
Auto MagninLeuvensesteenweg 391830
Best Deal CarsVILVOORDELAAN 1551830
BravoautoWoluwelaan 145
Cars 2 HolidayHeirbaan 671830
D'ieteren Mobility Center Machelen - My WayLeuvensesteenweg 221830
De Bruyn MachelenKERKLAAN 561830
Ford Belgium · Ford Motor CompanyKerklaan 801830
Garage Trading · Ford Motor CompanyKerklaan 801830
Jennes Machelen Nv VolkswagenLeuvensesteenweg 221830

Alle 13: autodealers en -handelaren in Machelen

Garages en werkplaatsen 11

Autoproducts - I.M.C. (Lexus) · LexusWoluwelaan 145.1831
B P LBEAULIEUSTRAAT 121830
Best Vip CarsKouterveldstraat 10A1831
Carrosserie KarreveldNIEUWBRUGSTRAAT 771830
DpselectedcarsOUDE HAACHTSESTEENWEG 1171831
Elite Performance Depannage TakelwagenZAVENTEMSESTEENWEG 51831
Garage 26 SPRLZaventemsesteenweg 61831
Garage MachelenTOEKOMSTSTRAAT 211830
Lauria CarHaachtsesteenweg 841831
P & F CarsToekomststraat 21/A1830
Panoramische berg Vliegveld ZaventemE. Blaironstraat

Alle 11: garages en werkplaatsen in Machelen

Autoverhuur 9

ALD AutomotiveReception on the 6th floor of building 'City, Bourgetlaan 421932
Avis Autoverhuur - MachelenVILVOORDELAAN 120A1830
Avis Diegem · Avis BelgiumKouterveldstraat 141831
Brussels (Machelen) · Dockx2B Budasteenweg1830
Dockx Service Shop Machelen (Vilvoorde) · Dockx RentalSteenweg Buda 21830
Fraikin Belgium nvBeaulieustraat 101830
Machelen (Colos) · Dockx11 Woluwelaan1830
Mistergreen LeaseDE KLEETLAAN 41831
ParkineoKerklaan 571830

Alle 9: autoverhuur in Machelen

Autowasstraten 7

Bavo Auto DetailingJAN KEPPENSSTRAAT 71830
Car Wash Sans EauSINT-KATARINASTRAAT 71831
LtdetailsNieuwbrugstraat 661830
Maxv DetailingRITTWEGERLAAN 50 131830
Next Level DetailingTRAWOOLLAAN 31830
Tiger WashGrensstraat 101831
phoenix detailingKouterveldstraat 10A1831

Alle 7: autowasstraten in Machelen

Tankstations 4

Breakpoint DiegemGrensstraat 101831
DATS 24Haachtsesteenweg 71831
MAKRO Station1830
POWER Station · Power9870

Alle 4: tankstations in Machelen

Bandenspecialisten 3

Continental TyresHermeslaan 1b1831
QTeam Diegem · QTeamKouterveldstraat 10b1831
TyremastersKouterveldstraat 2A1831

Alle 3: bandenspecialisten in Machelen

Auto-onderdelen 1

All Wrap Solutions BvRITTWEGERLAAN 50 131830

Bergen en slepen 1

Aydos DépannageKouterveldstraat 10a1831

Schadeherstel 1

Carrosserie VanderelstGENERAAL LEMANLAAN 51830

Motoren: dealers en werkplaatsen 1

The Ring-Ding-Ding ShopA de Cockplein1831

Aandeel

BrancheMachelenVlaams Gewest%België
Autodealers en -handelaren133.9110,36.146
Garages en werkplaatsen115.1480,28.402
Autoverhuur95781,6872
Autowasstraten71.5430,52.215
Tankstations43.0040,15.323
Bandenspecialisten36140,51.216
Auto-onderdelen16280,21.009
Bergen en slepen11130,9212
Schadeherstel14160,2791
Motoren: dealers en werkplaatsen16500,21.027

% = Machelen / Vlaams Gewest

Plaatsen in de buurt

PlaatsProvincieBedrijvenkm
DiegemWaals Gewest42,4
VilvoordeVlaams Gewest1012,4
HarenBrussels Hoofdstedelijk Gewest42,7
VilvoordeWaals Gewest32,8
SteenokkerzeelVlaams Gewest303,8
Sint-Stevens-WoluweVlaams Gewest34,3
ZaventemVlaams Gewest1474,6
GrimbergenVlaams Gewest575,4

Overture Maps Places (versie 2026-10-21.0) · CDLA Permissive 2.0 / Apache 2.0 / CC0